Monday, April 24, 2017

LASNAMÄE LASTEAEDADE TEATEVÕISTLUSTEPÄEVA KOKKUVÕTE

Lasnamäe lasteaedade teatevõistlustepäeva peeti juba kolmandat aastat järjest Lasnamäe Kergejõustikuhallis. Sel aastal osales koguni 28 lasteaeda ja võistlus viidi läbi kahes grupis.

Tallinna Tuule Lasteaeda esindas koondvõistkond Tuulepesa, Tuulelohe ja Tuulelaeva rühma lastest.
Kombineeritud teatevõistlused "Kõrge pall", "Jookse ja hüppa" ning "Jooks tõrvikuga" tulid meie lasteaia lastel hästi välja.

Ringteatejooksus saavutasid nii Tuule lasteaia tüdrukud kui ka Tuule lasteaia poisid 1. koha.

SOFIA LEE, MARGARITA, CAROLINE ELISE, ANNABEL ja KSENIA saavutasid staadioniringi ajaks 0,52,45. Teine koht läks Kivila lasteaiale ajaga 0,52,47 ja kolmas Laagna lasteaed põhikoolile ajaga 0,53,01.

ALBERT, MIKK-MIHKEL, ARSENI, KAAREL ja ROBIN jooksid välja võiduaja 0,47,87. Teise koha võitsid ringteatejooksus Seli lasteaia poisid ajaga 0,49,63 ja kolmanda Suur-Pae lasteaia poisid ajaga 0,49,75.